هوندا فراتر از رویا
EN

The power of dreams


ما محقق كننده رویاها هستیم

هوندا به رویاها باور دارد اما باور داشتن صرف فایده ای ندارد. به گفته سوییچیرو هوندا، همانطور كه عمل بدون فكر و فلسفه مانند یك اسلحه خطرناك است، فكر و فلسفه ای كه به عمل منجر نشود نیز بی ارزش خواهد بود بنابراین ببینید كه ما چگونه از این ایده پشتیبانی كرده و در تمام زندگی خود به آن عمل مینماییم.

ما منتظر از راه رسیدن آینده نمی‌مانیم، بلکه خود آن را می‌سازیم

در كمپانی هوندا، قدرت رویاها(شعار كمپانی) باعث شده تا ما محصولات هوشمندی را بسازیم كه بدینوسیله بر پویایی در زندگی افراد افزوده و لذت بردن مردم از زندگیشان را بشتر و افزون تر نماییم. سوییچیرو هوندا، قدرت فوق العاده ای را در آزادانه حركت كردن به اینطرف و آنطرف رفتن میدید و از تخیلات خود در راه تغییر دنیا بهره میبرد.در راستای این طرز فكر اوست كه ما به مردم كمك میكنیم تا رو به سوی اینده گام بردارند و در عین حال از محیط زیستی كه حق تمام مردم روی كره زمین است محافظت نمایند. ما شدیدا مشتاق هستیم كه اعتماد و حمایت جوامع مختلفی راكه با شادمانی در حال خدمت رسانی به آنها هستیم،به دست آوریم

7 وجود هوندا و تجهیزاتش در هر 7 قاره حتی قطب!
%50 كاهش 50% ای میزان تولید Co2 محصولات در سال 2050
0 جامعهای بدون تصادف در سال 2040 (مهمترین رویای هوندا تاكنون)
هوندا همیشه تاریخ ساز!

كمپانی هوندا در سال 1948 در هاماماتسوی ژاپن تاسیس شد.این شركت اولین شوروم خود در آمریكارا در لس آنجلس در سال 1959 افتتاح نمود.

در دهه 70 قرن 19 ، ما اولین كمپانی خودرویی بودیم كه به صورت داوطلبانه تعهد خود به رعایت استانداردهای آلایندگی را اعلام نمودیم. هم اكنون نیز در حال پیشبرد علم روباتیك هستیم، انرژی خورشید را تحت كنترل خود در می آوریم و در حال تولید خودرویی هستیم كه سوخت آن آب است.

و در تمامی این موارد هدف واحدی را دنبال مینماییم و آن هم ایجاد دنیایی امن ترو هوشمند تر است كه در آن مردم لذت در جابه جایی را تجربه نمایند.