تاریخچه گلرنگ موتور
EN

معرفی گلرنگ موتور فامیلی

 

شرکت گلرنگ موتور فامیلی نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای سواری با برند تجاری هوندا در ایران میباشد. این شرکت از سال 1394 بعد از 8 سال فعالیت در زمینه فروش خودروهای سبک و سنگین وارد عرصه نمایندگی رسمی واردات خودروهای سواری در ایران گردید.

شرکت گلرنگ موتور بعد از ورود دومین سری خودروهای سواری هوندا بعد از انقلاب اقدامات گسترده ای را جهت کسب مجوز واردات جدیدترین خودروهای کمپانی هوندا با تطابق کامل با استانداردهای اروپایی و تکمیل سبد محصولات خود نموده است. در این راستا خطی مشی تعریف شده گروه صنعتی گلرنگ بعنوان شرکت مادر مبنی بر توجه به تکنولوژی، محیط زیست و نسل آینده دورنمای روشنی از فعالیتهای گلرنگ موتور ترسیم نموده است. طرفداران هوندا امکان استفاده از خودروهای با تکنولوژی برتر، کم مصرف، پاک و کم استهلاک را خواهند داشت.

شرکت گلرنگ موتور برای نیل به این اهداف تلاش می نماید:

رویاپردازی با خودروهای پیشرفته هوندا :

گلرنگ موتور سعی دارد طرفداران خودرو در ایران را با رویاپردازی آشتی دهد، شعار همیشگی هوندا  باور و ایمان به قدرت اندیشیدن و خلق رویا در تمام انسانهاست. استفاده از محصولات با کیفیت هوندا قطعاً تاثیر مثبتی بر تقویت قدرت رویاپردازی مشتریان خودرو در ایران خواهد داشت.

- واردات مدلهای به روز خودروهای هوندا به کشور:

خودروهای هوندا در جهان به خودروهای باکیفیت و مدرن شناخته میشوند، هریک از مدلهای هوندا دنیای متفاوتی برای طرفداران خود رقم زده اند، نقطه مشترک این محصولات اینست که مالک هوندا تمایل به سوار شدن هیچ خودرویی جر هوندا نیست! گلرنگ موتور سعی دارد همواره مدلهای به روز و پرطرفدار و منطبق با شرایط اقلیمی ایران را در دسترس طرفداران این برند پر طرفدار قرار دهد.

 - شبکه خدمات پس از فروش

 گلرنگ موتور با هدف ارایه سرویس باکیفیت و منطبق با استانداردهای جهانی هوندا و همچنین با در نظر گرفتن قوانین حاکم در کشور نمایندگی های مجاز خود را موظف به ارائه سرویس با کیفیت به مشتریان هوندا نموده و همواره در پی جلب رضایت حداکثری مشتریان از کیفیت، سرعت و هزینه سرویس می باشد. آموزش و به روز نگهداشتن اطلاعات فنی پرسنل در شبکه خدمات پس از فروش بصورت مستمر پیگیری می شود تا در ارائه خدمات استاندارد به مشتریان خللی وارد نشود.

- ایجاد شبکه توزیع گسترده در سراسر کشور

شرکت گلرنگ موتور برنامه ریزی مفصلی را برای گسترش شبکه فروش و خدمات پس از فروش در کشور در نظر گرفته است. مراکز فروش و سرویس هوندا در سراسر کشور مجهز به آخرین استانداردها و برخوردار از آخرین آموزشهای فنی هوندا بوده و مشتریان هوندا را تحت پشتیبانی خود قرار خواهند داد.

 

- تامین قطعات اصلی و با کیفیت هوندا

جلب رضایت مشتریان هوندا از مهمترین اهداف شرکت گلرنگ موتور می باشد تامین قطعات اصلی و با کیفیت در کوتاهترین زمان ممکن و با منطقی ترین قیمت برای مشتریان همواره در اولویت قرار دارد. کلیه قطعات مورد استفاده در سرویس خودروهای هوندا دارای گارانتی تعویض می باشند، این نکته بیانگر اطمینان شبکه خدمات هوندا از کیفیت قطعات استفاده شده می باشد.

- بهبود مستمر رضایت مشتریان

جلب رضایتمندی حداکثری مشتریان از مهمترین دغدغه های شرکت گلرنگ موتور است، واحد ارتباط مشتریان با در نظر گرفتن کانالهای ارتباطی مختلف نسبت به دریافت نظرات، پیشنهادات و شکایات مشتریان اقدام می نماید. ما در هوندا تنها به رضایت مشتریان فکر نمی کنیم و آنچه گلرنگ موتور در این رابطه به دنبال آنست، مشعوف بودن مشتریان است.