EN


دومین تست درایو خودروهای هوندا

دومین تست درایو خودروهای هوندا
دومین مراسم تست خودروهای هوندا، پانزدهم مرداد 95 در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه آزادی برگزار شد و با استقبال قابل توجهي از طرفداران هوندا روبرو شد.در اين مراسم علاوه بر تست رانندگی مدلهای سي آر وی و آكورد جديد، حضور مهمان ناخوانده ای از نسل قديم آكورد موجبات جلب توجه حاضرين را فراهم نمود.
شنبه16مرداد1395 ساعت 4:44
چاپ Share

در نیمه مرداد ماه 95 دومین مراسم تست رانندگی خودروهای هوندا توسط گلرنگ موتور فامیلی(نماینده فروش و خدمات پس از فروش خودروهای هوندا در ایران) برگزار گردید. در این مراسم هریک از شرکت کنندگان یکی از دو خودروی مدنظر خود یعنی اکورد و یا CR-v را طبق برنامه ريزی انجام شده و با همراهی كامل مشاورين تست هوندا مورد ارزيابی قرار دادند. اين مراسم که از ساعت 16در پیست اتومبیلرانی ورزشگاه ازادی آغاز شده و تا ساعت 20 ادامه داشت با استقبال بی نظیری از سوی دوستداران این برند و همچنین خبرنگاران خودرویی مواجه شد. فضای استاندارد پيست آزادی فرصت خوبی برای طرفداران هوندا فراهم نمود تا بتوانند با قابليتهای اين خودروها بیشتر آشنا شوند.

برخی مشتریان نیز که این خودروها را خریداری نموده و یا مدلهای قدیمی را دارا بودند برای نشان دادن وفاداری خود به این برند مجدد در این مراسم حضور یافتند. 

پس از تست هر خودرو نیز از مشتریان نظرسنجی کاملی به عمل آمده و هدايايی نيز به رسم يادبود به ايشان اعطا گرديد.

شرکت گلرنگ موتور در صدد است تا جهت ایجاد آشنایی بیشتر با این برند محبوب ژاپنی مراسم تست درایو را به گونه منظم و در دوره های یک ماهه برگزار نمايد. طبق برنامه ريزيهای بعمل آمده برنامه بعدی تست درايو در اواسط شهريور ماه در پيست آزادی برگزار خواهد شد.