EN


هوندا 40سالگی آکورد را جشن گرفت!

هوندا 40سالگی آکورد را جشن گرفت!
در تاریخ 30 ژوئن 1976 آکورد متولد شد.این خودرو از بدو تولد تاکنون با 9 نسلی که به بازار عرضه نموده است کلکسیونی از افتخارات را برای کمپانی هوندا به ارمغان اورده و یکی از پر فروشترین ها در سبد محصولات هوندا محسوب میشود.
سه شنبه12مرداد1395 ساعت 2:48
چاپ Share


 

در ماه ژوئن سال 1976، اولین نسل اکورد تولید و به بازار عرضه گردید. در طی این 4دهه و با9 نسلی که از آکورد به بازار عرضه شده است این خودرو توانسته است جایگاه والایی برای خود در صنعت خودروی جهان و علی الخصوص  آمریکا کسب نماید.این خودرو با جلب اعتماد خریداران در کل دنیا بالاخص آمریکا، از بدو ورود خود به آمار فروشی برابر 12.7 میلیون عدد دست یافته است. به علت بهبود مداوم و نوآوری های انجام شده طی این دوران، آکورد چنان شهرتی پیدا کرده است که آن را به نماینده سگمنت خود تبدیل نموده است.از دیگر مزایای اصلی که این خودرو برای خریداران خود همراه داشته و بدین وسیله اعتماد مشتریان را به خود جلب مینماید مصرف سوخت پایین، تولید Co2 بسیار کم و کسب بالاترین رتبه ها در بحث امنیت میباشد.

آکورد تنها خودرویی است که حدود 30 مرتبه در لیست 10 خودروی برتر اعلامی توسط مجله  Car & Driver جای گرفته است. این خودرو نه تنها محبوب نسل پدران ما بوده است بلکه قابل توجه بودن این خودرو توسط نسل جوان نیز با توجه به اینکه پرفروشترین سدان سایز متوسط و دومین خودروی پرفروش در تمامی کلاس ها بین خریداران زیر 35 سال در 6سال اخیر بوده است به راحتی قابل اثبات میباشد.

آکورد اولین مدل هوندا و اولین خودروی ژاپنی بوده که در آمریکا تولید خود را آغاز نموده است و برای حدود 34سال به طور مداوم به تولید خود ادامه داده است. نقطه قوت کلیدی آکورد در به دست آوردن تمامی این موفقیت ها، توان سازگاری این خودروها با تقاضاهای متغیر بازار علی الخصوص جوانان میباشد به عنوان مثال آکورد 2016 یکی از اولین خودروهای تولید انبوه شده است که به درخواست مشتریان همزمان به هر دوسیستم Apple car play و Android Auto smart phone مجهز شده است.

آکورد همچنین به لحاظ موارد امنیتی جزء بهترین و امن ترین خودروهای هوندا میباشد علی الخصوص اخیرا که مجهز به پکیج سنسورهای هوندا نیز شده است که هم امنیت عابرین پیاده و هم سرنشینان را به صورت فوق العاده ای تامین مینماید.

در کل آکورد مظهر روح جنگنده کمپانی هوندا و همچنین نشان دهنده تعهد ما به ارائه محصولات نو، ارزشمند، با کیفیت و قابل اعتماد میباشد.